Lesson Bundles

Individual lesson packages

(4 or 8 lessons)

30 min x 4 lessons = $55/lesson

           x 8 lessons = $50/lesson

45 min  x 4 lessons = $75/lesson

           x 8 lessons = $70/lesson

60 min x 4 lessons = $90/lesson

           x 8 lessons = $85/lesson

Me & my friend lesson packages

(4 lessons or 8 lessons)

45 min x 4 lessons = $50/lesson/player

           x 8 lessons = $45/lesson/player

60 min x 4 lessons = $60/lesson/player

           x 8 lessons = $55/lesson/player

© 2016 by TEACHMETOHIT.com. Proudly created with Wix.com